Partnerzy

Partnerzy Medyczni

Partnerzy instytutu

Najwyższej jakości usługi pomagają nam świadczyć liczni partnerzy Instytutu. Współpracują z nami nowoczesne szpitale, specjalistyczne centra terapii i rehabilitacji oraz sanatoria. To właśnie dzięki nim mamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań medycznych oraz usług wykwalifikowanych lekarzy. W poniższych ośrodkach odbędą Państwo rehabilitację z tytułu polisy OC i inne zabiegi, które pozwolą wrócić do formy i zdrowia. Polecamy zapoznać się z listą naszych partnerów!

Uzdrowisko Konstancin

SZPITAL REHABILITACYJNY

Nawiązaliśmy współpracę z nowoczesnym szpitalem, który zapewnia diagnostykę, leczenie i rehabilitację osób z chorobami układu krążenia, układu nerwowego, układu oddechowego i narządu ruchu oraz inne zabiegi lecznicze z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii. Szpital otacza zieleń, która korzystnie wpływa na przebieg rehabilitacji oraz stan psychiczny pacjentów.

BIAŁY DOM

Centrum Terapii Narządu Ruchu Biały Dom to miejsce, w którym prowadzona jest kompleksowa rehabilitacja pacjentów w zakresie schorzeń narządu ruchu, neurologii, reumatologii i chorób dróg oddechowych. W Centrum stosuje się zarówno tradycyjne zabiegi lecznicze, jak i nowoczesne metody terapeutyczne. Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce, Centrum oferuje także możliwość korzystania z rehabilitacji z wykorzystaniem egzoszkieletu.

EVA PARK LIFE & SPA

Współpracujemy z kameralnym kompleksem hotelowo-restauracyjnym w bezpośrednim sąsiedztwie tężni solankowej, w samym sercu Konstancińskiego Parku Zdrojowego. EVA PARK oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu fizjoterapii, uzdrawiania balneologiczno-klimatycznego oraz odnowy biologicznej, bazujących na naturalnych surowcach i nowoczesnych technologiach. Dodatkowym atutem obiektu jest dostęp do basenu solankowego oraz strefy wellness.

Uzdrowisko Nałęczów

SANATORIUM KSIĄŻĘ JÓZEF

Sanatorium Książę Józef to zlokalizowany w centrum Parku Zdrojowego zabytkowy budynek, którego wnętrza zostały odrestaurowane. Poza bazą noclegową na miejscu znajduje się również część rehabilitacyjna, jadalnia, laboratorium analityczne oraz nowoczesna kriokomora.

KOMPLEKS WODNY ATRIUM

Sercem kompleksu wodnego Atrium, jest liczący aż 300 metrów kwadratowych basen Aquatonic, gdzie do dyspozycji gości są tory do pływania, sztuczna rzeka, jacuzzi, sauny (sucha i mokra) oraz łóżka bąbelkowe i ławeczki perełkowe.

SZPITAL KARDIOLOGICZNY

Jest to specjalistyczny obiekt szpitalny z dostępem do nowoczesnej diagnostyki kardiologicznej. W szpitalu prowadzona jest również kompleksowa rehabilitacja schorzeń narządu ruchu. Personel medyczny dba na miejscu o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów przez całą dobę.

SANATORIUM FORTUNAT

Współpracujące z nami Sanatorium Fortunat położone jest w odległości 900 metrów od Parku Zdrojowego. Na ogrodzonej posesji mieszczą się: mały park, aleje do spacerów, oczko wodne czy też altana. Ponadto w obiekcie znajdują się także przestronna jadalnia oraz część zabiegowa, a także sala do ćwiczeń, wyposażona w sprzęt do rehabilitacji.

Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii WERANDKI

Werandki są jedynym we wschodniej części Polski Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii, które zapewnia kompleksową rehabilitację i opiekę medyczną w ramach kardiologii, ortopedii oraz treningu. Zaproponowany w Werandkach innowacyjny sposób usprawniania pracy układu krążenia, łączący dwa rodzaje terapii, przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii i sprzętu, jest bardziej skuteczny i bezpieczniejszy od tradycyjnych form rehabilitacji stosowanych dotychczas w kardiologii.

Uzdrowisko Kamień Pomorski

INSTYTUT BADAWCZY

Położony w Kamieniu Pomorskim instytut badawczy zajmuje się rozwojem innowacyjnych metod rehabilitacji osób po urazach rdzenia kręgowego. W trakcie opracowywania nowych metod wspomagania reedukacji chodu Instytut szczegółowo analizuje bieżące doniesienia medyczne oraz wdrażane na świecie nowe technologie wspomagające reedukację chodu. Wśród stosowanych rozwiązań znajdują się m.in. egzoszkielet i lokomat.

SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGICZNE

Leczenie stomatologiczne według wiodących międzynarodowych standardów? W ofercie Specjalistycznego Centrum Stomatologicznego znajdą Państwo m.in. nowatorski system do cyfrowego projektowania i produkcji prac protetycznych CEREC, specjalistyczną diagnostykę radiologiczną (RTG, TK), implantologię w systemie niemieckim, diagnostykę z wykorzystaniem wewnątrzustnej kamery diagnostycznej, leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych aparatami ruchomymi, stałymi i specjalnymi nakładkami, leczenie kanałowe w powiększeniu i systemem trójwymiarowego wypełniania.

REHABILITACJA PO URAZACH KREGOSŁUPA

Uzdrowisko Kamień Pomorski to nadmorski ośrodek istniejący od ponad pięćdziesięciu lat. Specjalizuje się w lecznictwie uzdrowiskowym oraz rehabilitacji po urazach kręgosłupa. Swoją bazę zabiegową Uzdrowisko opiera na pozyskiwanej lokalnie borowinie i solance. Wachlarz jego usług obejmuje: wysokospecjalistyczną rehabilitację m.in. z zastosowaniem egzoszkieletu oraz szeroką ofertę zabiegów stomatologicznych.

SZPITAL MEDICOVER

Personel medyczny:

 • możliwość wyboru konkretnego specjalisty przed badaniem, zabiegiem czy operacją,
 • zespół: 270 lekarzy, 110 pielęgniarek, 22 położnych oraz 41 radiologów i techników.

Nowoczesny sprzęt:

 • sprzęt medyczny z najwyższej półki, umożliwiający sprawną i precyzyjną diagnostykę,
 • nowoczesne sale operacyjne, zabiegi tradycyjne oraz małoinwazyjne,
 • dostęp do specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego,
 • laboratorium na terenie szpitala, pozwalające uzyskać wyniki nawet w ciągu godziny, przy czym posiadany przez laboratorium wysokospecjalistyczny sprzęt może także przeprowadzić poszerzoną diagnostykę,
 • 2-3 dniowa kompleksowa diagnostyka.

MEDICOVER w liczbach:

 • 41 własnych placówek ambulatoryjnych,
 • 1250 współpracujących,
 • 12 aptek,
 • 27 klinik stomatologicznych,
 • szpital wielospecjalistyczny (Warszawa),
 • 3000 lekarzy oraz ponad 1100 pielęgniarek.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, pomożemy i doradzimy Ci!